top of page

היי, נעים להכיר

אנחנו שקד ועתליה המייסדים של גיב & טייק. כשנפגשנו לראשונה על הבמה חשבנו לעצמנו: "יאאאאא איזה כיף!". ואז, כמו בכל אימפרוביזציה טובה, כל אחד הביא את ארגז הכלים שלו מעולמות התיאטרון, החינוך והטיפול ויחד ב-2017 יצאנו לדרך משותפת.

מופע אימפרוביזציה שקד ועתליה

הצוות שלנו

לאורך המסע הצטרפו אלינו שחקנים ומנחים מוכשרים שמרכיבים יחד איתנו היום את משפחת "גיב & טייק".

במשפחה שלנו כולנו חולקים אהבה משותפת לתיאטרון, אלתור, לשטויות אחד של השניה אבל הכי הכי - לחיבורים עם אנשים. מאז הצחקנו וריגשנו במופעים וסדנאות אלפי אנשים מכל רחבי הארץ. אנחנו מאושרים על ההזדמנות לנסוע לכל מקום ולהעניק למשפחות, ארגונים, וצוותי חינוך רגעים של חיבור, צחוק ויםםםםם כיף :) 

שקד רגב

שחקן, מאלתר, מרצה ומטפל בדרמה תרפיה M.A. בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות בשילוב אומנויות B.A. מרצה אקדמי לחינוך יצירתי ואומנות. שותף-מייסד של 'גיב & טייק - תיאטרון פלייבק ואימפרוביזציה'. 
"אני מאלתר כי אני חושב ברצינות שבריא לא לקחת את עצמי יותר מידי ברצינות"

2.jpg

עתליה זהבי 

שחקנית בוגרת בית צבי, רקדנית, במאית אנסמבל פנים. B.A בתיאטרון ופסיכולוגיה. שותפה-מייסדת של 'גיב & טייק - תיאטרון פלייבק ואימפרוביזציה'. ממקימות התנועה 'תנו לפירות לחיות' ושיאנית בערימת בגדים לגובה.
"פלייבק זה לפגוש אנשים באמת, לשמוע את סיפורי החיים שלהם מכל זמן ומקום ולגלות שבפנים כולנו אותו דבר. כשאני מאלתרת אני מרגישה שהכל אפשרי ושיש תקווה בעולם"

1_edited.jpg

רועי רובני

שחקן תאטרון פלייבק מ-2012, ראפר, מנחה סדנאות פריסטייל, אימפרוב, פלייבק. אלוף העולם במשהו וממש טוב ברכיבה מהירה על אופנים בעיר. "פלייבק הוא למעשה אמנות ההקשבה הלא שיפוטית לאדם אחר והיכולת לחבר בין אנשים דרך שיתוף ושיקוף ברגע הזה"

5_edited.jpg

חן אוחיון 

שחקנית ויוצרת תאטרון (תאטרון השעה, תאטרון דימונה, תאטרון המשולש, צוותא וכו') בוגרת סמינר הקיבוצים. הילדה הכי גבוהה בגן מאז 1993, נמצאת במערכת יחסים מורכבת עם בורקס תרד ואמא לכלב רגיש. "בשבילי פלייבק זה האומנות הכי ישירה להגיע איתה ללבבות של אנשים. זה השילוב המושלם בין צחוק, הנאה וריפוי."

3_edited.jpg

יגל תמיר

שחקן, מנחה ומדריך. בוגר בית הספר למשחק "הדרך" וטיפול בתנועה במכללת וינגייט.
"בפלייבק חשוב לי להקשיב הקשבה אמיתית למספר ולפרטנרים, וזו גם הסיבה שאני עושה פלייבק, כדי לשפר תמיד את יכולת ההקשבה"

19780765_10210055976261568_9804165143043

דנה יעקובי

שחקנית, מאלתרת, בעלת ניסיון רב במופעים מאולתרים ומנחת סדנאות. בוגרת גודמן בית הספר למשחק בנגב. בזמנה הפנוי מגדלת גינת ירק וזכתה בתואר חביבת השכונה בליטוף כלבים לטווח ארוך.
"אני עושה פלייבק כי זה קסם חד פעמי- זה דורש ריכוז, הקשבה, שחרור והתמסרות מהסוג שקיים רק באימפרוביזציה"

4_edited.jpg

עדי טרם

שחקן, מאלתר, מטפל בפסיכודרמה, מנחה קבוצות. מורה לתיאטרון טיפולי במכללת תלתן תל אביב. מוביל תהליכי מודעות ומעגלי גברים. מנחה ושחקן תיאטרון פלייבק מעל 8 שנים. אלוף העולם במניפולציות רגשיות על ירקות שורש ופירות טרופיים.
"בזכות תיאטרון פלייבק אני זוכה לפגוש מידי שבוע סיפורי חיים מרגשים של עשרות אנשים, שתמיד מחברים אותי לסיפור החיים האישי שלי".

WhatsApp Image 2022-11-18 at 11.17.35 (2).jpeg

המוזיקאים שלנו

גיא צדוק 

נגן תיאטרון פלייבק משנת 2010, מנחה סדנאות אימפרוביזציה, בעל ניסיון בעבודה עם אימפרוביזציה לאוכלוסיות מגוונות. אלוף המתנ''ס בפינג פונג בשנת 2015 ומצטיין בית הספר בקליעת ענבים לפה.
"מבחינתי אלתור הוא לא עוד ז'אנר אמנותי, אלתור הוא דרך חיים של ממש, דרך חיים של זרימה, הקשבה, הובלה והתמסרות"

9_edited.jpg

איתי אורן 

איתי אורן, פסנתרן מלחין ומעבד מוזיקלי. מאלתר במופעי פלייבק ואימפרוב משנת 2005, מנגן במופעי מחווה לזמר העברי.  יוצר ומפיק מוזיקלי בלהקת PhenomeNow , מנצח על מקהלות ומנחה אירועי שירת המונים. 

7_edited_edited.jpg

אלעד ישי

מוזיקאי, מלחין ומאלתר מוזיקלי במופעי פלייבק ואימפרוביזציה משנת 2015. הסיפור שלי עם מוסיקה התחיל בגיל 6 ועם תיאטרון התחיל בגיל 10, ככה שהיה ברור שהם יפגשו בסוף, בקו המיוחד שבין מוסיקה להצגה. "אין דבר יותר כיף מלעלות לבמה בלי לדעת מה יקרה, ולראות את הסיפורים נפרשים לפנינו" 

8_edited.jpg
bottom of page